PHP 7.3 ir MariaDB 10.3 palaikymas

MariaDB

Nuo š. m. vasario Serveriai.lt bei Pro.Hostingas.lt paslaugų naudotojai jau gali išbandyti bei naudoti naujausią PHP 7.3 bei MariaDB 10.3 (MySQL 8 analogas) programinę įrangą.

Norint, kad Serveriai.lt arba Pro.Hostingas.lt paslaugoje talpinama svetainė naudotų naujausią duomenų bazių valdymo sistemos MariaDB versiją nieko papildomai daryti nereikia – ši programinė įranga yra atnaujinta ir įgalinta visuose minėtų paslaugų serveriuose. Norintiems išbandyti PHP 7.3 versiją – tereikia savo talpinimo plano ar serverio valdymo pulte aktyvuoti šią programinės įrangos versiją vos dviejų spragtelėjimų pagalba:

https://pagalba.iv.lt/PHP_versijos_keitimas

Po PHP 7.3 versijos įjungimo būtinai patikrinkite, ar visos svetainės talpinimo paslaugoje veikia korektiškai. Gali būti, kad Jūsų svetainės ar jos dalies (pvz.: dizaino temos, įskiepio) programinis kodas nebus pritaikytas veikti su naujausia PHP versija. Tačiau, jei naudojate populiarią turinio valdymo sistemą ir ją reguliariai atnaujinate, tikėtina, jog sulig artimiausiais atnaujinimais Jūsų svetainė galės veikti PHP 7.3 aplinkoje.
Išbandyti, o esant galimybei ir naudoti naujausią PHP versiją savo talpinimo paslaugoje išties verta. Dėl pagerintos PHP programinės įrangos optimizacijos Jūsų svetainė su naujausia PHP versija „užsikraus“ greičiau, nei lyginant identiškos svetainės veikimą senesnėse PHP versijose. Juo labiau, kai tai tik poros spragtelėjimų serverio valdymo pulte klausimas.

1 komentaras apie “PHP 7.3 ir MariaDB 10.3 palaikymas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *