Kompiuteriai vaikams

Siekdami užtikrinti sklandų kasdieninį darbą ir klientų aptarnavimo kokybę, nuolat atsinaujiname ir savo darbo priemones. Dar žiemos pradžioje svarstėme, ką daryti su kompiuteriais, kurie tikrai dar yra puikios būklės ir gali ilgai tarnauti.. Kolegai kilo puiki mintis, ir ją išgirdus, mums neliko abejonių, kad būtent tai ir turime atlikti – visus kompiuterius nusprendėme padovanoti vaikams!

Šiais metais mūsų kalėdinė akcija tęsėsi visą žiemą. Susisiekėme su nemažai įstaigų, kurios teikia globą vaikams ir klausėme, ar reikalingi kompiuteriai, kurie būtų skirti vaikų mokymuisi bei laisvalaikio praleidimui.

Mūsų laiškas labai pradžiugino Visų Šventųjų bei Lentvario vaikų globos namus, kurie sakė, jog jų turimi kompiuteriai jau arba yra labai pasenę arba jų tikrai yra nepakankamai, kad vaikai galėtų prireikus bet kada pasinaudoti. Tad kolegos pasiraitojo rankoves, nešė kompiuterius bei kitas lauktuves į mašinas ir keliavo po Vilniaus mikrorajonus ir į Lentvarį. Vaikai pavaišino arbata ir pyragu, o Lentvaryje aplankyti vaikai dar ir nustebino savo neeiliniais sugebėjimais – įvairiais rankų darbo kūriniais, kuriuos gamina patys. Įspūdingi paveikslai, kruopščiai pagamintos atvirutės ir kiti kūriniai tikrai sužavėjo – Šaunuoliai!

Toliau ieškant, ką galėtų pradžiuginti mūsų dovanos, vienas mūsų kolega susisiekė su savo gimtojo miesto savivaldybe ir sužinojęs, kokioms šeimoms tikrai reikia kompiuterių, savaitgalį, prieš didžiąsias metų šventes, aplankė net tris šeimas ir pradžiugino jose gyvenančius vaikus 🙂

Paskutiniai kompiuteriai iškeliavo į dienos centrus, kuriuose kasdien lankosi daug vaikų. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Caritas vaikų dienos centro „Vilties angelas“ ir Jurbarko švietimo centro „Atvira jaunimo erdvė“ organizacijų veiklos.

Per kelis mėnesius mūsų kolegos-nykštukai išdalino 40 kompiuterių, kurie, labai tikimės, bus naudingi vaikams, padės jiems mokytis ir tobulėti 🙂

6 komentarai apie “Kompiuteriai vaikams

  1. Nesiliaujame stebėtis Jūsų darbais, kurie vyksta ir už darbo „sienų“. Geri darbai tik dar labiau pabrėžia Jūsų požiūrį, kad rūpinatės ne tik savo gerbūviu, bet padedate ir kitiems. Šaunuoliai!
    Linkime sėkmės.

    • Dėkojame, kad palaikote.
      Didžiuojamės patys, kad turime subūrę tokį kolektyvą, kuris ne tik palaiko bendras įmonės iniciatyvas, bet ir patys yra puikūs iniciatoriai! 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *