Nauja Dedikuoti.lt įranga ir kaina

Dedikuoti serveriai Virtualūs dedikuoti serveriai leidžia naudotis fizinio serverio privalumais už mažesnę kainą – jie turi atskirą procesorių, RAM atmintį, vietą našiame RAID diskų masyve, spartų interneto ryšio kanalą ir IP adresą. Serveriai su paruošta Linux sistema administruojami savarankiškai.

Atnaujinome planus kartu su paslaugos technine baze, kad Dedikuoti.lt serverių pasiūlymas būtų geriausias rinkoje.

Nauja įranga

Pajungėme 8-os kartos HP ProLiant DL360 mazgus, kuriuose nuo šiol įkuriami klientų serveriai. Naujos technologijos serveriams suteikia daugiau galios:

 • Naujausios Ivy Bridge-EP architektūros Xeon E5-2630L v2 procesorius veikdamas tuo pačiu dažniu atlieka daugiau instrukcijų.
 • 1600 MHz dažnio DDR3 ECC RAM atmintis pagreitina procesoriaus darbą su duomenimis.
 • HP Smart Array P420i 2GB FBWC masyvas su SSD diskais duomenų kešavimui pagreitina dažniausiai vykdomas operacijas su disku, tokias kaip duomenų bazių užklausos.

Dėl naujo procesoriaus ir RAM, serveriai su tuo pačiu planu veikia apie 50% greičiau, tuo tarpu dėl naujo RAID kontrolerio su SSD diskais, serverių darbas su diskų posisteme yra net 100% greitesnis nei iki šiol.

Nauja kaina

Sumažinome serverio komponento (procesorius / atmintis / disko vieta / pralaidumas) kainą iki 3.5 Lt, taip pat sumažinome minimalų galimą planą iki 1GHz:1024MB:10GB:10Mbps.

Tad nuo šiol galite turėti savo atskirą serverį vos už 14 Lt/mėn.

Optimizuoti planai

Siekdami pasiūlyti klientams dar palankesnes sąlygas, sudarėme specialius Mini, Opti ir Maxi planus taip, kad serveriai proporcingai naudotų fizinės įrangos resursus, o klientai galėtų naudotis galingesniais serveriais už mažesnę kainą.

Planas Procesorius Atmintis Disko vieta Pralaidumas Kaina
Mini1 2 x 2.4 GHz 1024 MB 40 GB 100 Mbps 14 Lt/mėn.
Mini2 2 x 2.4 GHz 1536 MB 60 GB 100 Mbps 21 Lt/mėn.
Mini3 2 x 2.4 GHz 2048 MB 80 GB 100 Mbps 28 Lt/mėn.
Opti1 4 x 2.4 GHz 3072 MB 120 GB 100 Mbps 42 Lt/mėn.
Opti2 4 x 2.4 GHz 4096 MB 160 GB 100 Mbps 56 Lt/mėn.
Opti3 4 x 2.4 GHz 6144 MB 240 GB 100 Mbps 84 Lt/mėn.
Maxi1 8 x 2.4 GHz 8192 MB 320 GB 100 Mbps 112 Lt/mėn.
Maxi2 8 x 2.4 GHz 12288 MB 480 GB 100 Mbps 168 Lt/mėn.
Maxi3 8 x 2.4 GHz 16384 MB 640 GB 100 Mbps 224 Lt/mėn.

Geriausios kainos garantija

Esame nedidelė įmonė, tačiau aptarnaujame daug klientų. Dideliais kiekiais pirkdami kokybišką įrangą, ryšio kanalus bei techninius DC plotus, turėdami per 10 metų ištobulintą IaaS platformą, patiriame mažus kaštus, todėl galime pasiūlyti VDS, VPS serverius geriausiomis rinkoje sąlygomis.

Radote mažesnę kainą analogiškam serveriui? Praneškite mums ir mes per 3 darbo dienas pateiksime jums geresnį pasiūlymą.

Akcija -50%

Išbandykite serverius dvigubai pigiau – akcijos metu taikoma 50% nuolaida pirmiem 1-3 mėn. už serverio nuomą. Pasiūlymas galioja ribotą laiką, iki baigsis laisvų serverių atsargos. Akcija gali būti bet kuriuo metu sustabdyta be išankstinio įspėjimo.

17 komentar7 apie “Nauja Dedikuoti.lt įranga ir kaina

 1. Gerai, kad įmonė tobulėja ir – mažindama kainas – didina rinką, bet kaip vartotojas turiu klausimą.
  Pvz. norėčiau savo puslapyje patalpinti mygtuką su dotacijos per SMS ar kitokiu būdu, prašymu, bet nežinau kaip tai padaryti. Per http://www.mokejimai.lt to padaryti neleidžia, nes neturiu serverio, o ir sutartis su meganet.lt serverio irgi nenumato. Nežinau, kaip išspręsti šią problemą. Iki.

 2. Sveiki, noriu paklausti, ar dedikuotuose serveriuose yra priėjimas prie komandinės eilutės? Ar yra galimybė diegti įvairius framework’us (Grunt, Backbone.js, Symfony ir t.t.), juos valdyti?
  Išanksto dėkui. 😉

  • Taip, klientams suteikiamas normalus Linux serveris, su „root“ teisėmis per komandinę eilutę galima diegti bet kurią pageidaujamą programinę įrangą.

  • Kai kiek ženklesnė klientų dalis turės galimybę naudotis IPv6 tinklu, pradėsime siūlyti serverius su IPv6 adresais.

 3. Sveiki, kodėl Jūsų serveriai „nėra skirti žaidimų serverių talpinimui“?
  Juk koks skirtumas, kas tam serveryje sukasi. 🙂

  • Teoriškai jokio skirtumo, tačiau Dedikuoti.lt serveriai yra administruojami savarankiškai, o kaip parodė praktika, absoliuti žaidimų serverių naudotojų dauguma neišmano Linux administravimo pagrindų.

   • Tai kodel vis matau kad uzsisakineja zmones, naudoja zaidimu serveriams. ir niekas nieko netrina? todel ir svarstau ar rinktis jusu paslaugas ar ne. nes neina suprasti, ar leidziate ar ne 🙂

    • Mes netikriname kokios programos paleistos klientų serveriuose, tačiau primygtinai nerekomenduojame naudoti Dedikuoti.lt paslaugų žaidimų serveriams.

     • O jei mano rankos nekreivos ir pilnai suprantu, ką darau?
      Jūsų kainos tikrai labai nuostabios ir širdį skauda, kad dėl tokios nuostatos negaliu tapti Jūsu klientu, plius draugai vien tik Jus rekomenduoja. 🙂

     • Jei manote, kad Dedikuoti.lt paslaugos jums tinka net tais atvejais, kuomet mes to nerekomenduojame – galite jas naudoti, tačiau savo rizika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *