Dizaineriai.lt svetainių kūrimas

Svetainių kūrimas kiekvienam Pristatome naują paslaugą, kuri padės jums savarankiškai, net neturint dizaino ar programavimo žinių, sukurti saugią, funkcionalią ir puikiai atrodančią interneto svetainę. Tai lengva ir smagu – užtruksite vos pusvalandį:

http://www.dizaineriai.lt/

Su Dizaineriai.lt svetainės kūrimas tapo žymiai paprastesnis:

 • nebereikia ieškoti ir samdyti web dizaino kompanijų;
 • nebereikia iš karto investuoti didelių sumų į svetainės kūrimą;
 • nebereikia laukti 2-4 savaites iki pradinio dizaino varianto pateikimo;
 • nebereikia gaišti laiko pakeitimų derinimui;
 • nebereikia rūpintis svetainės priežiūra, programinės įrangos atnaujinimais.

Dabar tiesiog užsakykite dizaino planą, pasirinkite svetainės tematiką ir dizainą, sudėkite savo turinį ir viskas – galite publikuoti sukurtą svetainę! Premium plano naudotojai gali papildyti savo svetainę el. parduotuve, forumu, nuotraukų galerijomis, kalendoriais, facebook integracija ir kt.

Kai sukurste savo svetainę, mes ir toliau nuolat rūpinsimės jos duomenų bei programinės įrangos saugumu. Prireikus atnaujinti svetainę nesuksite galvos į ką kreiptis – tiesiog per naršyklę prisijungsite prie sveitainės valdymo ir grafinio WYSIWYG redaktoriaus pagalba atliksite reikiamus pakeitimus.

Su Dizaineriai.lt sukurtą svetainę galite talpinti turimame Serveriai.lt talpinimo plane, arba užsakyti jį kartu su dizaino paslauga.

NAUDINGA: Serveriai.lt klientams laikinai siūlome galimybę užsakyti dizaino įrankį ypatingomis sąlygomis – tik už 1 Lt pirmam pusmečiui (prisijungus prie klientų sistemos).

20 komentar7 apie “Dizaineriai.lt svetainių kūrimas

 1. Smagu, kad ir Lietuvoje atsiranda tokios paslaugos, nors tai konkurencija svetainių kūrėjams, bet tuo pačiu svetainių kūrėjams atkrinta dalis klientų, kurie nori pigiai ir „gero“ projekto, ir vistiek gauna pigų už pigią kainą 🙂

 2. Neveikia jusu „Isbandykite“. Paspaudus raso:
  „Nepavyko pakeisti į teisingą Jūsų prieglobos erdvės pakatalogį.“

  • Atsiprašome, dėl didelio lankytojų antplūdžio buvo laikinai sutrikusi demo funkcija. Jos veikimas šiuo metu pilnai atstatytas.

 3. Sveiki

  Dabar mes mokame 19 lt + PVM.

  Pagal web dizaino pasiulyma yra du planai 9 lt ir 29 lt .

  Pakomentuokit skirtumus . Ar galim pasirinkti pigesni plana uz 9 lt .

  aciu
  Sekmes

  uab senas kelmas
  Direktorius
  Hermanas Jucius
  tel: 8 682 21700

 4. sveiki,
  uz siulomus planus (9 ir 29 lt/men) siuloma dizaino ir talpinimo paslauga ar talpinima reikia dar atskirai uzsakyti (ir moketi)?
  Domena jau turiu.
  Julius

 5. Sveiki,
  kur galima paziureti jau sukurtas lietuviskas realiai veikiancias svetaines ant sito irankio?

  • Paslauga yra tik neseniai pristatyta, tačiau per ateinantį mėnesį atrinksime ir sudarysime klientų sukurtų bei veikiančių svetainių katalogą.

 6. Šiaip programa tikrai nėra sudėtinga. Neturiu net programavimo žinių ir įgūdžių, tačiau matau, jog šiuo metu negalima įkelti savo paveiksliukų ir foto, o kuriant mūsų svetainę tie duoti paveiksliukai mums nėra reikalingi. Dirbu per google chrome operacinę sistemą. Gal iš kokios kitos operacinės sistemos būtų įmanoma tai padaryti? Mozila visai neatverčia programos 🙁

 7. Man susidarė įspūdis, kad jus siūlote besmegene, gražuole blondine. Taip tikiu kad jūsų dizainas patrauklus ir gražus, bet kokia iš to nauda, nei nėra info apie sablonų/svetainės funkcionaluma. Vien WYSIWYG redaktoriaus nepakanka. Taigi, kur rasti info… Ka gausime ?? Kokias funkcijas atlieka jusu siuloma svetainė. Ar SEO draugiška ir t.t.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *