Serveriai.lt rudens naujienos

Hostingo paslaugų lyderis Pasitinkame rudenį atnaujindami Serveriai.lt svetainių talpinimo paslaugas. Nuo šiol už tą pačią kainą galėsite naudotis net iki 5 kartų didesniais serverio resursais!

Nauji talpinimo planai:

Planas Duomenų srautas Vieta serveryje Kaina
Paštui 500 GB/mėn. 5000 MB 4 Lt/mėn.
Svetainei 1000 GB/mėn. 10000 MB 9 Lt/mėn.
Universalus 2000 GB/mėn. 20000 MB 14 Lt/mėn.
Neribotas Neribojama Neribojama 19 Lt/mėn.

Didmeniniai planai:

Planas Duomenų srautas Vieta serveryje Kaina
Dizaineriams 3000 GB/mėn. 30000 MB 29 Lt/mėn.
Didmeninis 5000 GB/mėn. 50000 MB 49 Lt/mėn.

Apie atnaujinimus išsamiau:

 • Sukurti nauji, 5 kartus talpesni planai Paštui ir Svetainei – vietoje Mini ir Asmeninis. Planas Paštui skirtas saugiam el. pašto talpinimui, o planas Svetainei – vienos svetainės talpinimui. Senieji planai dar galios iki spalio 1 d., vėliau bus pakeisti naujais (išimtis: planas Asmeninis bus keičiamas tik tuo atveju, jei jame talpinama viena svetainė).
 • Planui Universalus suteikta 2 kartus daugiau resursų – iki 2000 GB/mėn. srauto, 20000 MB vietos, 200 pašto dėžučių ir 20 duomenų bazių.
 • Planui Neribotas leidžiama įkelti 2 kartus daugiau duomenų – iki 2000 MB per dieną.
 • Planui Dizaineriams resursai padidinti 50% – iki 3000 GB/mėn. srauto ir 30000 MB vietos.
 • Visiems Serveriai.lt talpinimo planams dabar galioja vienodas PHP procesų limitas – 8. Didmenininkų sukurtiems talpinimo planams – 4.
 • Maksimali galima Serveriai.lt lojalumo premija padidinta 2 kartus – iki 2000 GB/mėn. srauto ir 20000 MB vietos.

Klientų patogumui atnaujinome pašto per naršyklę programas:

Taip pat, kaip informavome liepos 31 d., nuo rugsėjo 1 d. keičiasi bendrinių domenų pratęsimo kaina į 30 Lt + PVM metams.

33 komentarai apie “Serveriai.lt rudens naujienos

 1. O cia galioja tiems kurie jau turi? Jiems ta prasme pasididns kiekis ar reiktu isnaujo uzsakyti ?

 2. Nežinau, ar sutapimas čia, ar ne, bet geros rudens naujienos iš jūsų pusės pačiu laiku. Pasibaigus dabartiniam svetainės talpinimo planui ruošiausi pereiti pas kitą tiekėją 🙂

 3. Sveiki,
  ku rasti informacijos apie Ensignia bei Roundcube,kaip naudotis, kokiais slaptažodžiais prisijungti. Klientų pagalbos puslapyje nieko nėra….

  • Prisijungimui naudokite savo el. pašto adresą ir slaptažodį.

   Jungiantis prie Roundcube reikės papildomai nurodyti serverio adresą (tai gali būti tiesiog jūsų domenas).

 4. Paaiškinkit, kaip bus ir kaip man reiks elgtis , nes aš turiu planą „asmeninis“ ir jame priparkuoti 4 mano domemai iš kurių vinam yra sukurtas ir papildomai subdomenas.
  Jei teisingai supratau, tai nuo spalio 1 d. mano turimas planas bus pkeistas į plana „svetainei“, kuriame galės būti tik vienas domenas.
  Ar po pakeitimo mano svetainės bus užblokuotos ar…???

 5. Viskas tai gerai, bet kad tas planas Neribotas vistiek yra ribotas. INODE kiekis yra zymiai per mazas, o ir IMAP susijungimu kiekis yra per mazas, nors apie ji cia net nekalbama. Zodziu jei reikia tikrinti daug pasto dezuciu o ir is skirtigu prietaisu (PC, MAC, smarphone, tablet, etc.) tai IMAP neuztenka ir viskas uzluzta. Backu to stone age POP3 kaip sakant 🙂

  • Senų planų nebeatnaujinsime, tad rekomenduojame pakeisti planą A į kurį nors iš naujų, pvz., Universalus ar Neribotas.

 6. Padidinti resursai, kuriu niekas neturi sancu isnaudoti visu pirma del php procesu skaiciaus, kitas dalykas del inode.

  Galima ir nelimituoti nei srauto nei vietos, vistiek net maziausio plano resursu niekas neisnaudoja…

 7. Neliko multidomain hostingo, jei renkiesi plana uz 9lt. – tai didziulis minusas. Primena omnitelio asmeninius planus… Klientus prarasti lengva, bet susigrazinti sunku.
  Labai nevykes IV sprendimas ir butu gerai, kad ji istaisytumete iki tol, kol isvysite klientu mazejima tiek serverio paslaugoms, tiek ir domenu pirkimui/pratesimui.
  Pasitikejimas IV prekiniu vardu jau sumazintas – dabar lieka klausimas apie pajamu ir klientu mazejima. Apgailetinas hostingo paslaugu tiekeju konkurencines aplinkos neivertinimas.

  • Planą Asmeninis į planą Svetainei pakeitėme, nes daugiau nei 90% klientų šį planą naudoja tik vienos svetainės talpinimui. Tad daugumai klientų atnaujinimas yra itin naudingas – ženkliai daugiau disko vietos, el. pašto, CPU resursų, o kaina ta pati.

   Tuo tarpu norintiems nebrangiai talpinti kelias svetaines turime Puslapiai.lt alternatyvą – galima kiekvienai svetainei užsakyti po atskirą planą po 1 Lt.

   • Šiuo metu turiu planą „Asmeninis“ ir talpinu daugiau nei vieną svetainę. Kas nutiks mano planui sausio pirmą dieną? Ar dabartinis planas bus automatiškai pakeistas į planą „Svetainei“? Ar tiesiog liks toks koks yra dabar, bet nebus padidinti resursai?

 8. ar nebūtų laikas pakelti inode kiekį?

  Joomla ar WP vien instaliacija sunaudota 10 000 inode kiekį. Realiai žiūrint trys ar keturi tokie tinklalapiai suvalgo visą inode kiekį. Kokia prasmė bereikalingos hard talpos, jeigu negalime talpinti failų kiekio. Šiais laikais optimaliai darome web dėl svorio, mums nereikia hdd didelio, mums reikia inode kiekio.
  Padarykite kaip konkurentai nuo 150 iki 250 inode kiekį, su backup apribojimais.

 9. Turiu užsisakęs planą 2000mb dar metams. Kas bus po Kovo 1d? Ar brangs paslaugos norint pratęst talpinimą po naujų? Ir kodėl nepagalvota apie mažas svetaines, kurioms nereikia didelių resursų ir vietos serveryje?(aš savo dabartinių neišnaudoju pilnai, o 9lt/mėn mokėti bus kosmosas)

  • Po 2014-04-01 bus standartizuoti visi talpinimo planai ir jūsų planas bus pakeistas į tinkamiausią iš čia esančių:

   http://www.serveriai.lt/talpinimas.html

   Kainuoja ne tik serverio resursai, bet ir klientų konsultavimui skirtas laikas, todėl siekdami užtikrinti aukštą paslaugų kokybę esame priversti suvienodinti paslaugų kainas visiems klientams, besinaudojantiems tomis pačiomis paslaugomis.

 10. Siaip tai kas is tos vietos serveryje jei inode viska gadina, turiu pvz kur neisnaudota net 10% nusipirktos VPS’e hdd vietos, o inode jau 90% isnaudotas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *