Padidinti Hostingas.lt resursai

Profesionalus hostingas Informuojame, jog gerokai padidinome profesionalaus hostingo serveriams suteikiamus resursus. Nuo šiol galėsite naudotis dar galingesniais serveriais už tą pačią kainą.

Daugiau CPU

Nuolat siekiame gerinti paslaugų sąlygas mūsų paslaugų naudotojams. Šį kartą atnaujinome vieną svarbiausių parametrų serveriuose – procesorių. Kad atnaujinimas naudotojams leistų pajusti apčiuopiamą naudą, skiriamų CPU branduolių skaičius buvo padidintas dvigubai. Nuo šiol galėsite naudoti iki 16 CPU branduolių (16 x 2.0 GHz). Kaip žinia, didesnis CPU kiekis leidžia užtikrinti didesnę svetainių ir serveryje veikiančių sistemų veikimo spartą.

Didesnis pralaidumas Lietuvoje

Kitas ne mažiau svarbus parametras, kalbant apie serverį, yra jo pralaidumas. Kuo didesnį pralaidumo kanalą turi serveris, tuo didesniu greičiu galima atsisiųsti duomenis. Planams P200, P300 ir P400 pralaidumas padidintas atitinkamai du, tris ir keturis kartus. Nuo šiol bus galimas pralaidumas iki 400 Mbps. Didesnis pralaidumas suteiks galimybę turinį pasiekti dar greičiau.

Didesnis pralaidumas į užsienio tinklus

Vietoje fiksuoto duomenų srauto sutankinimo koeficiento į užsienio tinklus 1:10 dabar jis bus dinaminis nuo 1:1 iki 1:10, apskaičiuojamas pagal formulę 1:TB, kur TB – persiųstų duomenų kiekis (TB/mėn.). Tai reiškia, kad dabar daugumos klientų serveriai iš užsienio bus pasiekiami be jokio sulėtėjimo. Lietuviško duomenų srauto sutankinimo koeficientas nesikeičia ir bus 1:1 nepriklausomai nuo persiųsto duomenų kiekio.

15 komentar7 apie “Padidinti Hostingas.lt resursai

  1. Viskas puiku,
    tik iškyla abejonių dėl Jūsų paslaugų patikimumo, jei personalas nesugeba suregzti net paprasčiausių  žodžių lietuviškų atitikmenų .. Hostingas ir pan.. Galėčiau padėti už visiškai nedidelę kainą.

    • Jeigu lietuvinti hostingą, tai lietuvinti tada reikia ir televizorius, kompiuteris, automobilis, internetas ir t.t.

  2. Malonu zinoti, kad musu serverio nasumas bus didesnis.
    Ar sia paslauga dar reikia kazkaip papildomai uzsakyti, ar aktyvuosite automatiskai?

  3. Sveiki, versol plane pastebejome naujas statistikas „PHP Overage“. Ka sios statistikos reiskia ir kaip paziureti detaliau nei domain lygmenyje ataskaita kuri nurodyti kurie konkretus URL jas generuoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *