Profesionalus el. pašto filtras

Hostingo paslaugų lyderis Atsižvelgdami į daugelio klientų prašymus pasiūlyti pažangesnį laiškų filtravimą, paleidome naują paslaugą – profesionalų el. pašto filtrą.

Tai atskira tarnyba, veikianti per kelis duomenų centrus ir naudojanti pažangiausius SPAM bei virusų aptikimo algoritmus. Pilnai valdomi filtravimo nustatymai, karantino saugykla, išsamios ataskaitos, atskiras valdymo pultas.

Planas Apsaugai
Apsauga nuo SPAM ir virusų +
Karantino saugykla +
Išsamios ataskaitos +
Individualus mokymasis +
El. pašto dėžutės Neribojama
Domenai 1
Kaina už mėnesį 9 Lt + PVM

Išsamesnė informacija: http://www.serveriai.lt/filtras.html

Valdymo pulto vaizdas:

Laiškų karantino valdymas:

Profesionalų filtrą galima pajungti bet kuriam pašto serveriui per 1 val.

Mūsų klientai gali naudoti filtrą kartu su standartiniu Serveriai.lt / Hostingas.lt laiškų filtru, arba vietoje jo. Ypač pravers Dedikuoti.lt naudotojams, laikantiems paštą savo prižiūrimuose serveriuose ir neįsirengusiems laiškų filtravimo. Filtru taip pat galite naudotis jei pašto serverį laikote savo biure arba pas kitą IPT.

15 komentar7 apie “Profesionalus el. pašto filtras

 1. O jeigu mes turim profesionalų serverį, tai galima šitą reikalą pajungt visam serveriui ir visoms jame esančioms dėžutėms iškart ?
  Ir ar bus galimybė jeigu kas nors netyčia susigalvotų, tai atjungt vieną kitą dėžutę nuo jo, kad gautų visą spamą kaip dabar?

  • Filtras užsakomas kiekvienam domenui atskirai, tačiau pašto dėžučių kiekis neribojamas. SPAM nustatymus galima reguliuoti, taip pat atjungti filtravimą pasirinktoms el. pašto dėžutėms.

  • Filtro valdymo pultas yra atskiras nuo web pašto. Iš pradžių yra sukuriamas pagrindinis naudotojas visam domenui, po to galima sukurti papildomus naudotojus individualių pašto dėžučių nustatymų valdymui.

 2. Sveiki,

  gal galite placiau paaiskinti kokie tai pazangesni algoritmai yra naudojami, kuo jie pazangesni uz SpamAssassin naudojamus mechanizmus (kuriuos, kaip suprantu, naudojate su DirectAdmin iki siol), t.y. galbut paklausiu konkreciau – kokius si ‘filtras’ sistema naudoja algoritmus, kuriu nenaudoja SpamAssassin ?

  Aciu!
  Pedro

  • Profesionalus el. pašto filtras skiriasi tuo, kad yra tikslesnis (atpažįsta didesnę dalį SPAM laiškų), galima apmokyti filtrą, pritaikyti filtravimo nustatymus pagal savo poreikius, yra išsamios ataskaitos apie praleistus/sulaikytus laiškus.

  • Turbut tuom, kad bus web interface 🙂 Kaip suprantu paslauga skirta verslui, nes 11 LT i menesi moket uz „shustra“ spam filtra kazkaip daugoka. Manau geresne alternativa „Google Apps for Business“.

   • Tiems, kas naudoja el. paštą nekomerciniais tikslais, bet kokia papildoma kaina bus didoka. Tačiau įmonėms profesionalus el. pašto filtras atsipirks šimteriopai sutaupyto darbuotojų laiko pavidalu.

 3. Nesidžiaukit, o išbandykit šį „profesionalų filtrą“…
  Su spam treniravimu teks stipriai pavargti, t.y. išsaugoti emailus eml formatu ir sumesti į spam arba nespam katalogus tame filtre. Outlook’as, kurį aš ir turbūt bent jau ketvirtadalis pasaulio naudoja, šiuo formatu išsaugoti negali.
  Vienu žodžiu, jokios „right click“ ar pan. integracijos nėra ir neaišku, ar iš viso bus (kol kas man sako, kad nebus)…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *