Nemokamas .lt perkėlimas

Paruošėme .lt domenų perkėlimo įrankį. Dabar perkelti .lt domenus į mūsų sistemą galite automatiškai ir visiškai nemokamai – vos per 1 minutę!

Jei registravote .lt domeną kitur, tiesiog inicijuokite savo domeno perkėlimą per www.domreg.lt ir prisijungę prie klientų sistemos užpildykite domeno perkėlimo formą:

https://klientams.iv.lt/transfer_lt.php

Jau po akimirkos galėsite valdyti domeną mūsų sistemoje. Po perkėlimo adreso galiojimas ir užsakovas išlieka nepakitę – keičiasi tik adresą aptarnaujantis IPT.

19 komentar7 apie “Nemokamas .lt perkėlimas

  • Pasinaudojus automatiniu .lt perkėlimu, domeno galiojimas registre nesikeis. Tačiau jei esate sumokėję paslaugų teikėjui už kelis metus į priekį – ši suma nepersikels.

   • idomu kodel taip, kai visame pasaulyje sumokejus perkelimo mokesti domenas pratesiamas metams i prieki nuo jo galiojimo pabaigos, netgi ne nuo perkelimo dienos.

 1. O kaip su .eu adresais? Pirkau adresą pas kitą teikėją, bet man būtų patogiau tvarkyti iv, kaip tokį perkėlimą padaryti? Ačiū

 2. Domrege perkelimui yra duotas patvirtinimas, bet jusu sistema meta klaida:
  Klaida! Perkėlimas nepavyko. Transfer not permitted: mismatchOrg!
  Ka daryti?

  • Atkreipkite dėmesį į paskutinę sąlygą.

   Perkėlimas nieko nekainuoja, jei tenkinamos šios sąlygos:
   * Adresas yra užregistruotas ir aktyvus.
   * Esate inicijavę DOMREG sistemoje adreso perkėlimą pas mus.
   * Jūsų nurodyti užsakovo duomenys simbolio tikslumu sutampa su esančiais DOMREG sistemoje.

 3. Nedrasu keltis… ten pas kitą IPT tas domenas gausiai apaugęs DNS įrašais visokiais. Pas jus ganėtinai nerimtai skabmantis „www.“ preišdėlis sukelia klausimą ar tikrai perkelsite jį tiksliai su visomis detalėmis.

  • DNS įrašai automatiškai nėra migruojami, tačiau klientams siūlome patogų domeno nukreipimų valdymo įrankį, taip pat tiesioginį DNS zonos redagavimą.

 4. Geras įrankis, dėkui, jau persikelinėju dar kelias dešimtis domenų pas Jus. Tik dėl vieno pasitikslint noriu – ar tikrai dingtų apmokėjimas už tarkim 2-3 metus? Nes jei perkeliant įprastai, keičiant IPT, o ne savininką, tai apmokėjus sėkmingai prisipliusuodavo prie esamos datos.

  • Deja, .lt registre nėra fiksuojami domeno galiojimo pabaigos metai. Todėl jei sumokėjote savo IPT už kelis metus į priekį, jis kasmet turi pratęsti domeną po 1 m.

   • Aišku. Beje, šiaip šitą galėtumėte ir Jūs pasiūlyti 😉 Na tarkim noriu sumokėti už 10 metų į prieki. Nesvarbu, gal gyvas nebebūsiu, bet noriu, kad domenas veiktų tarkim 🙂

    • Pas mus yra tokia galimybė, tačiau užslėpta – kad mažiau nesusipratimų būtų. Tiesiog kelis kartus užsakykite išankstinį domeno pratęsimą, ir taip pratęsite jį keliems metams į priekį.

     • Aisku. Tada dar siaip ne i tema, bet prie to pacio prisiminiau – galetu buti funkcija suzymeti paslaugas kurios dropinamos, nebebus tesiamos. Kad pasinaikintu sask. ir nebutu siunciama N priminimu 🙂 Na kartais taip buna, kad kazko garantuotai nebereikia, o tie laiskai… teisiog uzknisa. Ypac kai ju daug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *