Nauji domenai – .pw

Professional Web Pradėjome .pw domenų registraciją. Iš pradžių ši galūnė buvo numatyta Palau valstybei, tačiau neseniai .pw galūnės administravimą perėmė Directi bendrovė ir pradėjo siūlyti .pw kaip bendrinius „Professional Web“ domenus.

.pw domenai veikia analogiškai kaip .com ar .net – juos gali registruoti visi panorėję, valdymas pilnai automatizuotas. Tačiau pageidaujamą vardą labiau tikėtina, kad rasite su .pw galūne – .pw registracija prasidėjo visai neseniai ir šių domenų užregistruota dar nedaug, tuo tarpu beveik visi bendriniai ir prasmingi pavadinimai su .com jau išgraibstyti (užregistruota virš 100 mln. vardų su .com galūne).

Standartinis .pw domenų metinis mokestis 50 Lt, tačiau šiuo metu juos galite registruoti gerokai pigiau – tik už 30 Lt pirmiems metams:

http://www.iv.lt/

6 komentarai apie “Nauji domenai – .pw

    • Panašu, kad vardų būklės tikrinimo serveriai pernelyg apkrauti – dabar pridėjome keletą papildomų tikrinimų tikslesniam domenų būklės nustatymui.

  1. Sveiki, praneskite kada bus viskas sutvarkyta ir bus galima registruoti .pw domenus pas jus, nes siuo metu visiems rodo uzimta, taciau WHOIS grazina „DOMAIN NOT FOUND“. Dekui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *