Talpinimo planas Neribotas

Hostingo paslaugų lyderis Ką gi, atėjo ir Serveriai.lt naujienų eilė – pristatome naują talpinimo planą Neribotas, su neribojamu duomenų srautu ir disko vieta. Serverių resursai nuolat didėja (nors ir nėra begaliniai, todėl yra keletas papildomų sąlygų), taigi iš esmės naujasis planas leidžia nebesirūpinti svetainės augimui reikalingais resursais.

Planas Duomenų srautas Vieta serveryje Kaina
Neribotas Neribojama Neribojama 19 Lt/mėn.

Kokios papildomos sąlygos?

Resursai nėra ribojami, kol jais naudojamasi laikantis sąžiningo naudojimosi sąlygų. Duomenų srautas nėra ribojamas su sąlyga, kad nebus „užkimšamas“ bendras ryšio kanalas, o vieta serveryje nėra ribojama su sąlyga, kad duomenys bus įkeliami palaipsniui.

Kaip įmanoma neribojama disko vieta?

Diskų talpa nėra begalinė, tačiau kasmet didėja. Šiuo metu esame atnaujinę visą Serveriai.lt įrangą, o nuolat įrengdami naujus, talpesnius serverius, galime prisitaikyti prie didėjančio duomenų kiekio. Sąlyga duomenis įkelinėti palaipsniui leidžia mums savalaikiai reaguoti į augančius klientų poreikius ir planuoti naujos įrangos įsigijimus.

Kur dingo planas Verslui?

Naujasis planas Neribotas pakeitė planą Verslui. Jei jau esate užsakę planą Verslui, galite savo nuožiūra pakeisti jį į planą Neribotas, arba toliau juo naudotis nieko nekeičiant.

38 komentarai apie “Talpinimo planas Neribotas

 1. Sveiki, Man idomus tas neribojimas plane „Neribotas“ kiek pvz i menes reikia ikelti jog nepazesti jusu naudoji salygu?

 2. Pagrinde pas jus problemos ne dėl disko ar srauto, o procesoriaus apkrovimo, dėl to pasiūlymas neįdomus.

  • Kalbant apie shared hostingą, paslaugų teikėjas privalo užtikrinti, kad bendri serverio CPU resursai naudotojams būtų skirstomi proporcingai. Jei svetainė reikli CPU, tuomet visur shared aplinkoje su tuo bus didesnių ar mažesnių problemų, nebent paslaugų teikėjas neturi aktyvios apkrovos kontrolės. O tokiu atveju jau atsiranda bėdų su serverio patikimumu. Išsamiau kaip kontroliuojami CPU resursai pas mus: http://www.serveriai.lt/procesai.html

 3. Tikiuosi nenutiks kaip daugeliui užsienio hostingo kompanijų kurios dalina „unlimited“ planus, kai realiai gauni viską, bet negauni nieko. Nesuprantu išvis logikos tokių planų, jei žmonėm reikia rimtų resursų tai reikia susitaikyti ir su mintimi, kad už tuos resursus reikia mokėti. Iš tokių planų ir atsiranda kreivas svetainių tvarkymas, niekas nežiūri nei kiek failų reikalingų, nereikalingų kabo serveryje, iš to atsiranda didesnis kitų resursų naudojimas ir finale visi kabantys ant shared hostingo gauna nekokybišką paslaugą ir INODE skaičiaus ribojimas čia nieko nepagelbės. Tikiuosi tie „unlimited“ planai kabės ant kokių nors atskirų shared serverių pvz. „besaikis.serveriai.lt“ 😀 ,kad kiti vartotojai su normaliais poreikiais nenukentėtų.

  P.S. išsiverskit pagaliau WordPress šabloną nes dabar kreivai atrodo, lietuviška svetainė, turinys lietuvių kalba, o komentarų forma su angliškais užrašais 🙂

  • Neribotas planas yra gerai apgalvotas sprendimas ir užtikrinam – jokių trikdžių ar nepatogumų serverių naudotojams nesukels. Jei turėsite konkrečių pastabų dėl savo serverio kokybės, būtinai praneškit – kiekvienas nusiskundimas yra ištiriamas.

   • Dėkui už atsakymą. Kol kas nusiskundimų neturėjau, per kokius 5 metus darbo su Jumis. Tikiuosi ir ateityje nepasišiukšlinsit. Sėkmės.

 4. Man patiko, vis galvoju daryti pelno negeneruojanti puslapi su kokybiska video mokomaja medziaga. Toks planas labai tiks, nes aukstesnes kokybes irasams reikes daug vietos, taciau auditorija manau bus maza ir perziuru ne bus daug, todel sis planas po truputi kuriant turini manau pravers, jei aisku prisiruosiu kazkada tai daryti.

   • Deciau i youtube ar vimeo, taciau tokiu atveju video bus viesai prieinami, o tokiu budu nera galimybes zinoti kas ziuri video. Todel i youtube ir vimeo dedam 5 minutes, o visa kita galite paziureti serveriai.lt esanciame neriboto plano 🙂 puslapyje uzsiregistrave.

    • Tai juk gali padaryt Youtube, kad įrašas viešai nesimatytų ir būtų prieinamas tik turintiems tikslią nuorodą….

     • Pamastyk logiskai. Kam apkrauti serverio CPU ir nuo daug zmoniu ziurejymu gali sukelti LAG. As apie Mbps. Geriau Youtube naudotis. plius komentarai, reitingai yra kuriu nereikes kurti.

 5. Beje, klausimas administratoriams: jei ikeliu video 800 mb, ir naudoju puslapio kurimui wordpress ar ka uzdaresnio, kad viesai turinys nebutu prieinamas, ir ziurima bus per flash player, ir taip ikelciau po video kas savaite, ir tureciau 5-10, 50 ziurinciu – kuri ribojama resursa greiciausia galeciau virsyti – disko vietos, ram, srauto ar cpu? Ka daugiausia apkrauna video perziuros?

   • Ar yra planu daryti kokiu nors pokyciu uz didmenini plana? Man labai pravartu galeti atskirti projektus viena nuo kito, taciau siuo metu permoku. Vienu metu manes neatsiklausus buvo padidintas resursu limitas ir atimta 40% nuolaida, kuri turejo islikti pagal ankstesni susitarima. Nepasikeitus salygom ir pasibaigus sutarciai vargu ar liksiu serveriai.lt. Jei yra daug neisnaudojamu resursu, butu labai pravartu galeti moketi proporcingai maziau, kol atsiras poreikis – tokiu atveju tikrai mielai likciau.

    • Ateityje didmeniniam planui galim padidinti resursų kiekį. Kaina atitinka rinkos lygį, jos keisti nežadame.

 6. Iš esmės jūsų darbo kryptis man labai patinka. Tik būtų visai nieko taip, jei atsirastų panašus planas VDS. Pavyzdžiui, kad būtų ribojamas tik CPU resursas, arba tiesiog pay-as-you-go variantas, kur CPU resursas kainuotų kažkiek. Matytųsi nauda rimtesnių projektų augimui + kažkiek jūsų pačių resursus gi pataupytų, kai nebūtų rezervuojami ir neišnaudojami jie.

 7. Sveiki. Jei neribota disko vieta, tai Mbps greitis nepakils? O gal didmeniniame plane siuntimo greitis didesnis?

  Beje pas mane labai daug CPU isnaudojyma „PHP Overage – 11753 (652 per day)“. Jei sumazinciau CPU apkrova turetu greiciau PHP koda vygditi?
  Naudoju AJAX , kuriuo kas 10 sek kraunamas PHP kodas, kad suzinoti ar vartotojas vis dar puslapyje ir kartais uzstringa puslapis rasant PHP koda i MySQL…

  • Taip, mažiau apkraunant CPU svetainė veiktų greičiau. Beje, itin didelio PHP užklausų kiekio automatinis generavimas nebūtinai yra optimalus sprendimas shared hostingo aplinkoje.

 8. Ar yra kažkoks terminas per kūrį bus galima pasikeisti iš Verslo į Neribotą?

  Kokios yra sankcijos viršijus 1000 Mb per dieną limitą? Juk reikia pripažinti gali nutikti ir netyčia, keletas darbuotojų įkelia po kelis didesnius failus ir baigta.

  • Planą galima pakeisti bet kada. Viršijus limitą, tą dieną nebus leidžiama įkelti daugiau duomenų.

 9. Ar talpinant didelius paveiksliukų kiekius kaip pvz 100 000 vnt.,kurių visų bendra užimama disko vieta sudaro apie 100 gb, ar atitiks visus reikalavimus neribotai serverio vietai? Jei ne, kodėl?

  • Disko vieta nėra ribojama su sąlyga, kad failų kiekis talpinimo plane neviršys 100 000 vnt.

   Įkelti daugiau nei 100 000 vnt. paveiksliukų neleis serveris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *