Nauji domenai, naujos kainos

Domenai Išplėtėme ir taip platų registruojamų domenų sąrašą – nuo šiol www.iv.lt svetainėje galite užsakyti didžiąją dalį domenų iš Europos ir viso pasaulio, kuriuos leidžiama registruoti asmenims bei įmonėms Lietuvoje. Iš viso – virš 100 palaikomų TLD.

Taip pat iš esmės pasikeitė ne bendrinių (t.y. visų išskyrus .com, .net, .org ir kt.) domenų kainodara. Kainos nebeskirstomos į lygius – dabar jos dinamiškai atsinaujina pagal mūsų domenų registravimo partnerių kainodarą. To dėka populiariausi europietiški domenai atpigo iki 50%, tiesa nedidelė dalis domenų atvirkščiai – pabrango.

Esant tokiam dideliam domenų galūnių skaičiui gali būti sunku susigaudyti su kiekvieno domeno galimybėm bei apribojimais. Kad jums būtų aiškiau, kiekvienai domeno galūnei sukūrėme po atskirą skiltį su svarbiausia informacija. Ją galite rasti šiame puslapyje paspaudę ant domeno galūnės:

http://www.iv.lt/kaina.html

Registruoti ir administruoti skirtingų šalių domenus gali būti nemenku iššūkiu. Tikimės, kad įvertinsite mūsų sistemos patogumą valdant viso pasaulio domenus per vieną aiškią sąsają.

13 komentar7 apie “Nauji domenai, naujos kainos

  • Deja, .no registracija galima tik Norvegijos subjektams, tad kol registravimo taisyklės nepasikeis, .no domenų pasiūlyti Lietuvoje negalėsim.

    • Jei turite įmonę Norvegijoje – galite registruoti .no domenus (iki 20 vnt.) Kadangi mes orientuojamės į Lietuvos rinką, užsakymo formoje nėra galimybės pasirinkti .no domenų, tačiau dėl užsakymo galite susisiekti el. paštu.

     Tuo tarpu .as domenus gali registruoti visi.

 1. Vos pries kelias dienas isigyjau .pl domena, ir se tau, atpigo 50% 🙂 Siaip liuks, kitamet mokesiu maziau, bet buciau zinojes, buciau sutaupes 50 LT 🙂
  Bet kuriuo atveju, saunuoliai.

  • Tai buvo esminis kainų pakoregavimas ir daugiau jos radikaliai nesikeis – nebent vienetiniai atvejai kai keisis kainodara pačiame registre arba bus vykdomos domenų populiarinimo akcijos, kaip šiuo metu vyksta su .tv ar .mobi.

  • Akcijinės kainos iv.lt puslapyje žymimos pastorintu šriftu, nubraukiant seną kainą. Visos kitos kainos – standartinės.

 2. Gal cia bus ir tuscias ir bereiksmis komentaras, bet vistiek.. :/ .tk domenus internete registruoja nemokamai, pas jus jie kainuoja 100litu :} aisku, as gerai ten nesigilinau, tik tiek maciau, kad zmones registruoja nemokamai, nesuprantu as tada kaip cia vyksta.

  • .tk domenus tiesiogiai iš centrinio .tk registro galima gauti ir nemokamai, tačiau tik su tam tikromis papildomomis sąlygomis, kurios gali būti nepriimtinos tiems, kam brangus vardas. Tokių registracijų tikslas – uždirbti iš reklamos pasibaigus domeno galiojimui. Nemokamas sūris patys žinote kur būna 🙂

   Akredituoti registratoriai .tk domenus gauna ne nemokamai – kiekviena registracija kainuoja, kaip ir kituose registruose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *