Nauja pagalbos sistema

Interneto vizija Kviečiame išbandyti naują pagalbos sistemą, kurioje surinkome ir išsamiai aprašėme daugiau nei 70% dažniausiai klientams kylančių klausimų:

https://pagalba.iv.lt/

Klausimai yra aiškiai suskirstyti pagal temas, taigi jei jums kils klausimas dėl domeno, svetainės talpinimo ar el. pašto – pagalba.iv.lt dėka atsakymą rasite per 5 minutes! Tai žymiai greičiau ir patogiau nei rašyti laišką ar skambinti į klientų aptarnavimo skyrių.

Pagalbos sistema sukurta Wiki pagrindu – o tai suteikia plačias turinio atnaujinimo galimybes. Kol kas pagalbos turinio atnaujinimu rūpinsimės mes, tačiau ateityje galimybę keistis patirtimi suteiksime ir UAB „Interneto vizija“ klientams.

Jei turėsite pastabų arba tiesiog norėsite padėkoti pagalbos sudarytojui Martynui už įdėtą darbą – palikite komentarą apačioje 🙂

7 komentarai apie “Nauja pagalbos sistema

  1. Nauja pagalba vartotojui yra gerai, bet sena t.y. pagalba telefonu yra (ar jau reikia rasyti buvo) viena is geriausiu lietuvoje. Jei butu metu apdovanojimai uz geriausia aptarnavima, as asmeniskai skirciau serveriai.lt support’ui
    cheers 🙂

  2. Ačiū Martynui už išties titanišką darbą, susisteminant medžiagą, patikrinant nuorodas, kad veiktų ;-). Patogu naudot. Sėkmės tobulinant ir kuriant naujus produktus ;-)!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *