.eu adresų registracija – tik 3 Lt

Ar žinote, kad Gegužės 1-oji – Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą diena? Ta proga nuo 2012-05-01 pradedame registruoti .eu domenus tik už 3 Lt + PVM metams! Tai puiki proga įsigyti europietišką domeną savo interneto svetainei bei el. paštui.

Patogiai registruoti naujus adresus galite IV svetainėje:

http://www.iv.lt/

Ypatingas .eu adresų registravimo sąlygas siūlysime iki 2012-ųjų metų birželio pabaigos arba kol baigsis akcijinių adresų kiekis (jis ribotas, tad paskubėkite!). Akcijinė kaina galioja tik naujų .eu adresų registravimui pirmiems metams, pratęsimo kaina standartinė – 25 Lt + PVM.

ATNAUJINTA: Susidomėjimas .eu registracija buvo gerokai didesnis nei tikėjomės ir visi akcijiniai .eu adresai buvo išgraibstyti per pirmą savaitę. Tad nuo 2012-05-10 .eu adresus registruojame už didesnę, tačiau vis tiek patrauklią 6 Lt + PVM kainą metams.

ATNAUJINTA: .eu domenų registravimo akciją baigiame anksčiau numatyto laiko – nuo 2012-06-01. Tačiau tai ne paskutinė .eu akcija – sekite naujienas!

6 komentarai apie “.eu adresų registracija – tik 3 Lt

    • Na, juk pranešime buvo aiškiai nurodyta, kad akcijinių adresų kiekis ribotas, kvietėme visus susidomėjusius paskubėti. Šiaip visus .eu adresus po 3 Lt klientai užregistravo jau per pirmą savaitę, tad kiek pakeistą akciją savo lėšomis pratęsėme iki birželio mėn.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *